ANASAYFA TAKVİME EKLE FAVORİLERE EKLE E-BÜLTEN KAYDI

Bildiri Özetleri

ÖZET BAŞVURUSU SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR VE GÖNDERME KURALLARI
Bildiri özetleri, bildiri sistemi kullanılarak online olarak ve TÜRKÇE / İNGİLİZCE dillerinde gönderilmelidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden gönderilen özetler, kabul edilmesi halinde aynı şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekir. Tüm yazım hatalarından yazarlar sorumludur.
Minduce - Abstract Module BİLDİRİ ÖZETİ SON GÖNDERİM TARİHİ: 2 Şubat 2018
Bildirinizi “Bilimsel Araştırma” yada “Olgu Sunumu” kategorilerinden uygun olanı seçerek gönderebilirsiniz. Sistem, seçtiğiniz kategori için sizi yönlendirecektir, ilgili adımlardaki soruları cevaplayarak veya ilgili dokümanları ekleyerek sonraki adımlara geçebilir ve bildirinizi Bilim Kurulu dikkatine gönderebilirsiniz.

BİLDİRİLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ
Değerlendirme internet üzerinden araştırmacıların ad/soyad ve kurumları gizli tutularak, Bildiri Değerlendirme Komitesi’nce yapılacaktır. Değerlendirme sonucu tüm bildiri sahiplerine sonuç yazısı olarak gönderilecektir.

TRASD EN İYİ BİLDİRİ ÖDÜLLERİ
Türk Romatoloji Kongresi 2018 kapsamında Bildiri Ödül Jurisi tarafından değerlendirilerek seçilen en iyi 3 bildiriye Bildiri Ödülleri verilecektir.

En İyi Bildiri Ödülü:3.000 ₺
En İyi İkinci Bildiri Ödülü:2.000 ₺
En İyi Üçüncü Bildiri Ödülü:1.000 ₺