ANASAYFA TAKVİME EKLE FAVORİLERE EKLE E-BÜLTEN KAYDI

Genel Bilgiler

KONGRE MERKEZİ
Limak Cyprus De Luxe Hotel & Resort, Bafra, K.K.T.C.

KONGRE TARİHİ
28 Mart – 1 Nisan 2018

KONGRE DİLİ
Kongre resmi dili Türkçe' dir.

KONGRE AJANDASI
Bildiri Gönderimi Başlangıç Tarihi:1 Eylül 2017
İndirimli Kayıtların Son Günleri:22 Aralık 2017
Son Bildiri Gönderme Tarihi:2 Şubat 2018
Bildiri Sonuçlarının Açıklanması:12 Şubat 2018
Otel Giriş Tarihi:28 Mart 2018
Otel Çıkış Tarihi:1 Nisan 2018
Bilimsel Program Başlangıç:28 Mart 2018
Bilimsel Program Bitiş:1 Nisan 2018

DAVET MEKTUBU
Talep edildiği takdir de GenX Kongre Organizasyon tarafından gönderilecektir. Davet mektupları hiçbir suretle seyahat, konaklama ya da benzer bir muafiyet hakkını sağlamaz.

KATILIM BELGELERİ
Kongre kapanış günü kayıt - rezervasyon masalarından verilecektir.

YAKA KARTLARI
Kayıt - rezervasyon masalarından kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının toplantılar süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir.

KREDİLENDİRME
Kongre, Türk Tabibler Birliği (TTB) tarafından 'Sürekli Tıp Eğitimi (STE)' kredi puanı ile kredilendirilecektir.

İPTALLER
Katılım iptali 22 Aralık 2017 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Konaklama ücretlerinde geri ödeme yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

K.K.T.C.’ YE GİRMEK İÇİN KİMLİK BELGESİ:
T.C. uyruklular nüfus cüzdanları ile K.K.T.C’ ye ziyaret amacı ile giriş yapabilirler. K.K.T.C’ ye T.C. Nüfus cüzdanı haricinde hiç bir belge ile giriş yapılamaz. Kıbrıs yurtdışı çıkış sayıldığından dış hatlar terminalinden pasaport veya nüfus kâğıdı ile çıkış yapılabilmektedir. Pasaport ile çıkış yapanlara K.K.T.C’ ye girerken pasaportlarına damga vurulduğundan Yunanistan’a girişlerde vize problemi yaşanmaktadır. Kimlik ile girişte gümrük polisinin vermiş olduğu belge; giriş ve çıkışta gösterilmek zorunluluğu olduğu için belgenin mutlaka saklanması gerekmektedir.

Refakat K.K.T.C’ ye 18 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden biri ile gelmesi durumunda diğer ebeveynin ikamet ettikleri ildeki emniyet müdürlüğünden muvafakat alma zorunluluğu bulunmaktadır.

İLETİŞİM
Türkiye’deki tüm GSM operatörlerinin hatları K.K.T.C’ de kullanılabilecektir. Görüşme yapılabilmesi için telefon hatlarının yurtdışı görüşmelere açık olması gerekmektedir. Refakatçı K.K.T.C’ ye 18 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden biri ile gelmesi durumunda diğer ebeveynin ikamet ettikleri ildeki emniyet müdürlüğünden muvafakat alma zorunluluğu bulunmaktadır.

HAVAALANI
K.K.T.C’ ye dış hatlar terminalinden giriş - çıkış yapılacaktır.

TEKNİK
K.K.T.C’de elektrik voltajı 240 olup, BS standartı kullanılmaktadır. 3'lü adaptörle 220/240 Volts A/C kullanılmaktadır.

ORGANİZASYON SEKRETERLİĞİ
Düzenleme Kurulu, GenX Kongre Organizasyon, Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde GenX Kongre Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz.
turkrom2018@genx.com.tr